13 Nisan 2011 Çarşamba

Ajanda'dan Özel Hediyeler

Ajanda Dergi'yi keyifle hazırlamaya devam ediyoruz.
İlgi çekeceğini düşündüğümüz ve bilgilendirici olacağına inandığımız yeni köşelerimiz var.

Örneğin "Çalışanın Çığlığı" adlı köşemizde Özge her ay çalışma hayatı ile ilgili hem yasal hemde sosyal bilgileri püf noktası şeklinde hazırlıyor.

Bunun yanısıra Pınar, "Abrakadabra" adlı köşesinde iç enerjimizi keşfetmeye, farkındalıklarımızı artırmaya yönelik yazılarıyla bize farklı bir bakış açısı sunuyor.

Kendi dallarında uzman, sporcu, doktor gibi konuk yazarlarımız güncel ve popüler konularda bilgilendirici noktaları eğlenceli yorumlarıyla hazırlıyor.

Elbetteki kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz sanatsal etkinlikler, tiyatro, sinema ve kitap yorumları, eğlenceli detaylarıyla muhteşem gezi yazıları, ve yemek kültürü incelemelerimiz heray kendi köşelerinde enfes fotoğraflarla yerlerini alıyor.

Önümüzdeki aydan itibaren ise İmge'nin hazırlayacağı "Mekan Tanıtım" köşemiz olacak. Bu yazı dizisiyle mutlaka görmenizi tavsiye edeceğimiz çeşitli mekanlarla ilgili detaylı tanıtım yazılarımız olacak.

Ajanda'nın Nisan sayısını hala okumadıysanız lütfen buraya tıklayın http://issuu.com/Ajanda/docs/ajanda_nisan

Bu ay okuyucularımıza Nili'den özel tasarım gümüş takılar hediye ediyoruz. Bu harika tasarımlara sahip olmak için ise sadece facebook adresimize dergiyle ilgili düşüncelerinizi mesaj bırakmanız yeterli olacaktır. Detayları derginin içinde bulabilirsiniz. http://www.facebook.com/?sk=lf#!/ajandadergi
Keyifli okumalar

2 yorum:

Imge dedi ki...

Sinemcim,

Önümüzdeki ay derken Mayıs ayı sanmasın okurlarımız hani.. Mayıs'ta yine Tiyatro var (sen biliyorsun zaten).. Hazirandan önümüzdeki tiyatro sezonuna kadar da artık mekan, sergi, konser, ortaya karışık bir şeyler düşüneceğim Ajanda için..:))

Sevgiler..

Sinem Ergun dedi ki...

İmgecim, düzeltmen çok iyi oldu, Mayıs ayını halihazırda hazırladığımız için benim için bir sonraki ay Hazrian oluyor doğal olarak:))) Merakla bekliyorum mekan tanıtımlarını..